Hakkımızda

1986 Yılında Doğu Kilit unvanı altında kurulmuş olan firmamız, uzman teknik kadromuzla sözleşmeli olarak çalışmakta olduğumuz bankaların geniş çaplı referansları ile bugüne kadar 7/24 acil ve titizlikle hizmet vermektedir. Hizmetlerimizin kalitesini çoğaltarak geliştirmek için daima yenilikleri takip etmekte ve yeniliklere ayak uydurmaktayız.

Eğitimli personelimiz ve müşteri odaklı hizmet anlayışımızla tüm müşterilerimize en iyiyi sunmayı amaçlıyoruz.

Amacımız; Kaliteli hizmetimizle önce güveni tesis etmek ve sonra tüm kurumsal müşterilerimizle uzun süreli iş birliğini olduğundan daha ileriye götürmektir. Üstlendiğimiz işleri en iyi şekilde yerine getirebilmemizi, müşterilerimizin ihtiyaçlarını en doğru şekilde karşılayabilmemizi ve bizden beklentilerini aşan hizmetler sunmamızı sağlayan hizmet hedefleri geliştirmektir. Müşterilerimizin, bizden almış oldukları hizmetler hakkındaki değerlendirmeleri bizim için çok önemlidir. Sunduğumuz hizmetlerin kalitesi ve üstlendiğimiz sorumluluklar göz önüne alındığında, müşterilerimizce makul ve güvenilir olarak algılanmak bizler için çok önemlidir.

Vizyonumuz; Mükemmelliğin belirleyicisi olmaktır. Vizyonumuz, siz değerli müşterilerimiz tarafından saygı duyulan bir kurum olmamız ile hayat bulmaktadır.

Misyonumuz; İtibarımız, kültürümüz ve çalışkanlığımız yıllar boyu sağladığımız güven ile müşterilerimizin birinci tercihi olmaktır.

Çelik kasa ve Atm konusunda uzman kadromuzla birlikte, sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.